KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16066290
nr 1606 6290
Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, porträtt av Jenny Lind, 62x47 cm, yttermått inklusive ram: 84x70 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:50:44
13/3 22:06:16
14/3 21:54:03